BULUT SANTRAL NEDİR ?

Ana Sayfa GenelBULUT SANTRAL NEDİR ?
Untitled-1

BULUT SANTRAL NEDİR ?

No Comments

Bulut Santral Nedir?
Bulut santral, telefon santralı ihtiyacınızı kurumunuzda bir donanım veya yazılım bulunmasına ihtiyaç kalmaksızın internet üzerinden kullanmanıza olanak sağlayan yeni nesil bir hizmettir.
Bulut santral sayesinde yatırım maliyeti gerektiren telefon santrali özelliklerini kurumunuzda, abonelik sistemi ile hemen internet üzerinden kullanabilirsiniz. Hizmet, bulut üzerinden verildiği için internet erişimi olan her yer artık sizin ofisinizdir.
Şubeleriniz için ayrı ayrı yatırım yapmaya gerek kalmadan tüm kurumunuzu tek bir bulut santral olarak kolay web arayüzleri üzerinden yönetebilirsiniz.

 1. Yatırım Maliyeti Yoktur: 

  Bulut santral için bir donanım veya kurulum bedeli ödenmesine gerek yoktur. Çözüm kullanıcı, dış hatlar ve bazı özel servisler bazında abonelik modeli ile kullanılır. Öngöremediğiniz ekstra maliyetlerle uğraşmazsınız.

 1. Her an her yerden erişilebilir:

  Bulut santral internet üzerinden erişilebilir olduğundan internet olan her yerden çalışanlarınız ve kurumunuz erişilebilir olur. Kullanıcı ve müşteri deneyimi tüm yerleşkelerinizde aynı kalitede sunulabilir.

 1. Kolay Kurulum:

  Çözümü kullanmaya başlamak için büyük projelendirmeler, zorlu kurulum adımları gerekmemektedir. Telefon sisteminiz birkaç tıklamayla erişime ve kullanıma hazırdır.

 1. Kolay Genişleyebilme:

  Kapasite ihtiyaçlarınıza göre santralınızın birkaç kullanıcıdan binlerce kullanıcıya kadar kolaylıkla genişleyebilmesi veya küçülebilmesi mümkündür. Uzun vadeli yatırım planlama ihtiyacı yoktur, kullandığın kadar öde sistemi geçerlidir.

 1. Kolay Yönetim: Santralınızın yönetimi, bakımı, güncellemesi için ek ücret ödemezsiniz. Sisteminiz her zaman en güncel uygulamalarla çalışır.

 1. Avantajlı Görüşme Ücretleri:

  İnternet telefon servis sağlayıcılara kurumsal erişim numaranızı taşıyarak çok daha uygun maliyetlerle görüşebilme imkanı sunar.

 1. Yüksek Güvenlik:

  Kurumunuzda esnek ve gelişmiş bir iletişim sistemi kurmanın bir ayağı olan tüm güvenlik gereksinimleri Karel bulut santral üzerinde sizin için sağlanmıştır. Bu da yüksek IT güvenliğinin gerektirdiği maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlar.

 2. Gelişmiş Özellikler:

 3. Modern bir iletişim sisteminin sunduğu tüm gelişmiş özelliklere sahip olabilirsiniz
 4. – Otomatik karşılama
  – Gelişmiş çağrı yönlendirme
  – Sesli mesaj
  – Ses kaydı
  – Sesli mesaj ve ses kayıtlarının e-posta gönderimi
  – Anlık mesajlaşma, durum bilgisi
  – Outlook entegrasyonu
  – Mobil abone
  – Gelişmiş çağrı raporlama
  – Video ve sesli konferans
  – Hot Desking
  – LDAP
  – Radius /Active Directory desteği
  – İhtiyaçlarınıza uygun özelliklerde IP telefon alternatifleri, ve daha fazlası…

  Bize Ulaşın

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 446 0 644

  BİZE YAZIN

  bilgi@ensantral.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?