Profesyonel Santral Anons

Ana Sayfa Profesyonel Santral Anons

PROFESYONEL SANTRAL ANONS

Santral anons ve santral seslendirme alanında uzun  yıllardır hizmet sunan şirketimiz bünyesinde Özel Şan Eğitimli Profesyonel ekibibiyle Siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Santralinizin IVR Anonsunu kaliteli ve ilgi çekici hale getirmenizin zamanı gelmedi mi?

enSANTRAL Kayıt Ekibimiz;

Profesyonel Santral Anons,

IVR Seslendirme,

Santral Fon Müzikleri,

Çağrı Merkezi Anonsu,

Santral Seslendirme,

Çağrı Merkezi Seslendirme,

Bekletme Müzikleri ve

Bekletme Anonsları çalışmalarında en kapsamlı çözümlerle yanınızda.

 

Teknoloji ve profesyonelliğin çıtası gitgide yükselirken bu çıta ile bizlerde yükseliyoruz. Santral anonslarında en iyi markaları bir arada enSANTRAL’ i de görebilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın seçkin firmalarıyla çalışarak profesyonelliğimizi yüzlerce projede ortaya koymuş bulunmaktayız.

Seslendirme konusunda aklınıza gelebilecek her türlü işi zamanında, seri ve titiz çalışmamız sonucu yapmaktayız. Robot operatör sistemleri için hem teknik alanda hem de hizmet alanında harika bir ekip sizi bekliyor. Gerek metin oluşumu gerek seslendirme gerekse cihazınıza bu sisteme entegre işlemlerini kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Kısa zamanda diksiyonu düzgün, harika seslerden oluşan kadromuz, siparişlerinizi zamanında teslim etmektedir. Ses formatları konusunda ve sesin cihaza entegre edilmesi ile ses kaybına uğramadan sunacağımız ses dosyaları istediğiniz kalitede olacaktır.

×
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?